Çalışma Saatleri : 08:30 / 18:00
Merhaba. Hoşgeldiniz. Giriş Yapın veya Yeni Hesap Açın.

Enfeksiyon Kontrolü İçin Daha İyi Armatür Tasarımı

Enfeksiyon Kontrolü İçin Daha İyi Armatür Tasarımı

Enfeksiyon Kontrolü İçin Daha İyi Armatür Tasarımı

İkonik İngiliz üretici Armitage Shanks, hastane küvet/lavabolarında, musluklarda ve tuvaletlerde bakteri üremesi ihtimalini azaltmaya yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış yeni fotoselli armatür serisini tanıttı.

Son yıllarda hastane lavaboları, hastane kaynaklı enfeksiyonların yayılımı araştırmalarında odak noktası olmuştur.
Araştırma sonuçlarına göre giderek artan sayıda kanıt, kötü tasarlanmış sıhhi tesisat ve armatürlerin antibiyotiğe dirençli mikropların üremesine zemin oluşturduğunu ortaya koymuştur.

İngiliz sağlık gereçleri sağlayıcısı Armitage Shanks, önde gelen bilim adamları ve uzmanlarla hastanelerde enfeksiyon yayılımını azaltmaya yardımcı olabilecek yenilikçi sıhhi tesisat ve armatür geliştirmek için ortak çalışmalar yapmış, bu çalışmalar sonucunda klinik seramik ürün yelpazesine hijyen inovasyonunu bir adım ileriye taşıyan ve bakteri önlemeye yardımcı iki yeni ürünü eklemiştir: Markwik 21+ ve Contour 21+ armatür ve seramikleri.

Markwik 21+ ve Contour 21+, alandaki su durgunluğu gibi spesifik hijyenik tasarım sorunlarını ele alırken aynı zamanda sıçramayı ve sistemdeki statik su miktarını da azaltıyor. Şirket bakterilerin beslenme imkânını kısıtlayan malzemelerle çalışıyor ve armatürler ile bağlantı parçalarının temizliği daha esnek bir bakım sistemi ile sağlanıyor. Araştırmalar su sıçramasıyla bakterilerin 1 metrelik bir mesafeye taşınabildiğini gösteriyor. Armitage Shanks yenilikçi tasarımı Contour 21+, sahip olduğu sıçramayı % 90 oranında azaltan HydroFin ile bu sorunu büyük ölçüde çözüyor. 


0 Yorumlar "Enfeksiyon Kontrolü İçin Daha İyi Armatür Tasarımı"

Yorum Yazın

İsim:


Yorum: Note: HTML is not translated!

Lütfen Doğrulama Kodunu Girin: